טיפולי גוף נפש ותקשור תקשור, רייקי, תטא הילינג תמר גרי
צור קשרמאמריםהגיגים מהלב
תטא הילינגרייקיתקשורנעים להכירראשי

מהו תקשור?


תקשור הוא יכולת קליטת מידע שאינו מובע באופן מילולי.
בתקשורת בין אישית, אנשים מתקשרים באמצעות מילים. אך מתחת לפני השטח, קיים מידע רב שאינו נאמר ואשר גם הוא מועבר בין האנשים. היכולת לקלוט מידע לא מילולי מהסביבה (יכולת תקשור) קיימת אצל כל אחד, אך לא תמיד אנחנו מודעים לה.

כולנו בעלי יכולת תקשור
כולנו קולטים מסרים ומשדרים מידע לאנשים שאנו באים אתם במגע. מידע זה נקלט במוח באופן לא מודע ומתורגם להכרה באמצעות מחשבות ותחושות. כמה פעמים אנו חשים דחף בלתי מוסבר להתרחק מאנשים מסוימים המעוררים בנו אי נוחות? או לחילופין, כמה פעמים אנו נתקלים באנשים שמהרגע הראשון אנו מרגישים עד כמה הם חיוביים ואנו נמשכים לחברתם?
תחושות בטן מעין אלה כלפי אנשים עשויות בדיעבד להתברר כנכונות, מבלי שנדע להסביר את מקורן.
לפעמים תעבור מחשבה בראשנו ותזהיר אותנו מפני אנשים מסוימים, או תאותת לנו שזה בטוח לסמוך על אנשים שזה עתה הכרנו .
תופעות אלה מוסברות בקיומה של מערכת תקשורת נסתרת בין אנשים. התודעה שלנו קולטת מידע מהאנרגיה שמשדרים אנשים סביבנו והמידע הנקלט משפיע על התחושות והתגובות שלנו, גם אם איננו מודעים לכך.

תקשור ורוחניות
המשמעות של תקשור בהיבט הרוחני היא היכולת לחוות קשר עם ישויות שונות שאינן נמצאות יותר בגוף הפיזי - מלאכים, ישויות אור, נשמות נפטרים ועוד. ישויות אלו מסייעות להתפתחות הרוחנית של בני האדם באמצעות העברת מידע משום שהן מתקיימות במימד תודעתי שונה. יש להן יכולת לראות דברים לעומק ולהתחבר לכל הרבדים של התודעה האנושית. למעשה, ביכולתן לקרוא את בני האדם כספר פתוח.

סוגי תקשור
ניתן להבחין בין שני סוגים של תקשורים: אישיים וקבוצתיים. תקשור קבוצתי כולל מידע כללי להתפתחות הרוחנית של האנושות שהחל להתקבל החל משנות השלושים של המאה הקודמת באמצעות שורה של מתקשרים מפורסמים שתקשרו ישויות כמו קריון וסת. מידע זה ממשיך להתקבל עד היום באמצעות מתקשרים למיניהם. לעומתו, תקשור אישי מתקבל עבור אנשים באופן פרטי ומטרתו לייעץ, לכוון, לרפא ולסייע בגדילה הרוחנית האישית.
תקשור מתבצע בדרכים שונות. תקשור עם ישויות יכול להתבצע במהלך טראנס בו המתקשר אינו מודע למה שקורה והישות מדברת דרכו, ויכול להתבצע באופן עקיף שבו המתקשר מודע לכל מה שקורה ומהווה צינור לקשר עם הישויות. ישנם גם מטפלים המתחברים ישירות לאנרגיה של המטופל ומתקשרים עבורו מידע מתת-המודע שלו.

חשוב לדעת
תיקשור לזולת נעשה רק במהלך טיפול. כשאני, פוגשת אנשים בנסיבות שאינן במסגרת טיפול, אינני משתמשת ביכולת זו. כמטפלת, אני מפעילה את יכולת התקשור רק בזמן טיפול ומתוך רצון לסייע לאחרים ותמיד על פי בקשה מפורשת.

לפרטים נוספים על תקשור צרו קשר

© כל הזכויות שמורות - תמר גרי - רייקי, תקשור, תטא הילינג

מתקשרת קורס רייקי  רייקי לילדים

ייעוץ שווקי ועריכה: פולינה שטרן-שלמה     צילום פורטרייט: מיכל הרדוף-רז
~ בניית אתר PureSimple ~
סדנאות וטיפולים
ייעוץ בתקשור
טיפול רייקי
טיפול בתטא הילינג
לימודי רייקי
סדנאות רייקי לילדים ולנוער
הרצאות