טיפולי גוף נפש ותקשור תקשור, רייקי, תטא הילינג תמר גרי
צור קשרמאמריםהגיגים מהלב
תטא הילינגרייקיתקשורנעים להכירראשי
נעים להכיר,
תמר גריתמר גרי, מטפלת ברייקי, מתקשרת
Usui & Karuna® Reiki Master
מטפלת ברייקי, תקשור ותטא הילינג


איך הגעתי להיות מטפלת?
האם לכל אדם יש יעוד מקצועי שאליו הוא אמור להתחבר במהלך החיים? שאלה שמן הסתם מטרידה רבים מאיתנו. באופן אישי, את היעוד שלי פגשתי רק לקראת גיל 40 ומאז מדובר בסיפור אהבה...
שום פרט ברזומה שלי עד אז לא רמז לבאות: תואר ראשון בשפה וספרות צרפתית, תואר שני בלימודי אמנות ולמודי תעודה במוזיאולוגיה. אל למודי האמנות הגעתי לאחר גיל 30 מתוך רצון לשלב בין האהבה לאמנות לפרנסה. כשסיימתי את הלימודים חייתי בתחושה שעדיין לא הגעתי אל המנוחה והנחלה. הלכתי אז למתקשרת שאמרה לי שהיעוד שלי בחיים הוא הדרכה. מאוכזבת מהתשובה, תהיתי אם זה כל מה שהיקום מייעד לי: להדריך אנשים במוזיאונים?...

רצה הגורל וההסבה המקצועית לאמנות לא צלחה, אבל היקום כנראה כבר ידע אז את מה שאגלה כעבור שבע שנים. על מדף ספרייתי מונחת מזכרת מאותה תקופה: קטלוג תערוכה שעזרתי לאצור. לתערוכה קראו 'אנרגיה'....

בשנת 2000 נולדה בתי הבכורה. בימים הראשונים אחרי הלידה הרגשתי כל הזמן נוכחות בחדר וידעתי שמשהו בתוכי נפתח מבחינה רוחנית. בהמשך הלכתי לקורס תקשור מתוך סקרנות. לתקשר לא למדתי אז, רק נוכחתי לדעת שיש לי כוח בידיים שמשפיע על אנרגיות של אנשים אחרים. אבל עדיין הייתי שקועה מאד בחווית האמהות וויתרתי לעת עתה על הגשמה מקצועית.
כעבור שנתיים עזבתי את מקום העבודה האחרון שלי כשכירה והתחלתי בתהליך של חיפוש שיוביל אותי בסופו של דבר למציאת היעוד המקצועי שלי בחיים. במשך שנה וחצי לא היה לי שמץ של מושג מה אני הולכת לעשות. נעתי בין יאוש לבין ידיעה פנימית שבסוף אני אמצא את החיבור. התשובה הגיעה בסוף מכיוון בלתי צפוי. בשנת 2003, במהלך ההריון עם בתי הקטנה, הרגשתי דחף לחזור ללימודי רייקי, 10 שנים אחרי החניכה הראשונה שעשיתי. הייתי אז בחודש השישי והעוברית היתה מספיק גדולה בשביל שאוכל לחוש את תגובותיה לאנרגיה. זו הייתה חוויה מאד מיוחדת וידעתי שאני רוצה להמשיך ללמוד ולהתפתח בכיוון הזה.

חצי שנה לאחר הלידה הרגשתי שאני רוצה להתחיל לטפל באנשים. המטופלת הראשונה שלי היתה חברה שהציעה שאטפל בה. לא היה לי אז ידע רב, אבל הקשבתי לאינטואיציות שלי שהנחו אותי כיצד לטפל. הטפול היה מוצלח וחווייתי במידה כזו שהבנתי שסוף סוף אני יודעת בבירור מה אני רוצה לעשות בשארית חיי: לטפל באנשים באמצעות אנרגיות.

מתוך סקרנות, חזרתי שוב למתקשרת. הפעם היא השלימה את המשפט וחיזקה את הידיעה ששכנה בלב: "היעוד שלך הוא הדרכה רוחנית".
בהמשך למדתי קורס מדריכי מדיטציה מטעם מכון ויינגייט, קורס ביורגונומי, ורייקי מאסטר מטפל. טפלתי פה ושם בחברים ושכנים אבל עדיין לא הרגשתי מספיק בנוח לטפל באופן רשמי.

ב-2005 יצאנו לארה"ב לשליחות בת 3 שנים. ארץ זרה, שפה ותרבות שונים. השלמתי עם העובדה שמימוש היעוד שלי יחכה ותכננתי בעיקר לתרגל מדיטציות ולשפר את האנגלית. אבל כשמדובר ביעוד, ליקום יש תוכניות משלו. ברגע שהגענו, הלב הנחה אותי למצוא מרכז לרייקי ולהתחיל לטפל. ובאמת בתוך זמן קצר מצאתי מרכז כזה, חיבור שהווה עבורי קרש קפיצה. השלמתי את למודי רייקי מאסטר מורה, התחלתי ללמד כתות רייקי לילדים ולמבוגרים וצברתי נסיון טפולי רב במגוון מחלות. בהמשך, למדתי קורס ®Karuna רייקי מאסטר, אצל ויליאם לי ראנד, מבכירי המורים בארה"ב וראש המרכז הבינלאומי ללימודי רייקי בארה"ב. הקורס הווה נקודת מפנה בקריירה שלי ושיפר את היכולות הטפוליות בצורה ניכרת.
קרונה רייקי היא תדר ריפוי עוצמתי מאוד שפותח על ידו ומשלב טיפול בסמלים וצ'אנטינג (שירה של הסמלים) המספקים ריפוי עמוק, מהיר ומדויק לגוף ולרבדים השונים של הנשמה.
הרייקי פתח בפני את יכולות התקשור ובשנה האחרונה הוספתי את התטא הילינג ככלי טיפולי משלים לתקשור, המאפשר לעבוד על שינוי אמונות שורש שמניעות אותנו ביום יום, באופן כזה שמאפשר לנו לפתור בעיות ומביא לצמיחה אישית ולמימוש הפוטנציאל.
אני אסירת תודה על החיבור ליעוד הזה, וחשה סיפוק עצום כל פעם מחדש לתמוך, לעזור ולתת בזכות אנרגיית האהבה הנפלאה הזו.
 
   

השכלה אקדמאית:
תואר ראשון שפה וספרות צרפתית, אוניברסיטת תל-אביב, 1985-1988
תואר שני תולדות האמנות, אוניברסיטת תל-אביב, 1995-1998
לימודי תעודה במוזיאולוגיה, אוניברסיטת תל-אביב, 1995-1997

קורסים מקצועיים:
ביורגונומי – אתי בר לב, 2004
קורס מדריכי מדיטציה מטעם מכון ויינגייט – אלון פאר, 2005
רייקי מאסטר מטפל – אלון פאר, 2005
רייקי מאסטר מורה – Ann Winters, U.S.A , 2005
קארונה רייקי מאסטר – William Lee Rand, U.S.A , 2006
ריפוי ברייקי וקריסטלים – Laurelle Shanti Gaia, U.S.A , 2007
המסע, סדנת יסוד – Brandon Bays , 2009
תטא הילינג, קורס יסוד ומתקדמים – חגית יהודה, 2010


© כל הזכויות שמורות - תמר גרי - רייקי, תקשור, תטא הילינג

מתקשרת קורס רייקי  רייקי לילדים

ייעוץ שווקי ועריכה: פולינה שטרן-שלמה     צילום פורטרייט: מיכל הרדוף-רז
~ בניית אתר PureSimple ~
סדנאות וטיפולים
ייעוץ בתקשור
טיפול רייקי
טיפול בתטא הילינג
לימודי רייקי
סדנאות רייקי לילדים ולנוער
הרצאות