טיפולי גוף נפש ותקשור תקשור, רייקי, תטא הילינג תמר גרי
צור קשרמאמריםהגיגים מהלב
תטא הילינגרייקיתקשורנעים להכירראשי

רייקי » שאלות נפוצות על רייקי

האם הרייקי יכול להזיק?
הרייקי בטוח לחלוטין ואינו יכול להזיק. אנרגיית הרייקי מגיעה ממקור הבריאה והיצירה שבטבע. זו אותה האנרגיה שבראה את בני האדם, ולכן היא פועלת רק לטובתו העליונה של המטופל ומתאימה את עצמה לצרכיו.

האם יתכן מעבר של אנרגיות שליליות מהמטפל למטופל ולהפך?
בטפול רייקי, המטפל אינו משתמש באנרגיה האישית שלו, אלא מהווה צינור נקי להעברת אנרגיית הרייקי. לכן אין סכנה להעברת אנרגיות שליליות מהמטפל למטופל ולהפך.

האם ניתן לשלב בין רייקי לרפואה קונבנציונאלית?
רייקי משתלב מצויין עם רפואה קונבנציונאלית או טפול פסיכולוגי ואינו סותר אותם. הרייקי עובד בהרמוניה עם צורות ריפוי שונות כולל: תרופות פסיכיאטריות וטפולים אלטרנטיביים נוספים. הרייקי ישפר את התוצאה הקיימת של כל סוג טפול שהוא.

לאילו גילאים מתאים הרייקי?
ניתן לטפל בכל הגילאים, מתינוקות בני יומם ועד קשישים. האנרגיה מתאימה את עצמה לאנרגיה האישית של המטופל והגוף לוקח את כמות האנרגיה שלה הוא זקוק לצורך לריפוי ואיזון.

האם צריך להאמין ברייקי בשביל שהטפול ישפיע?
לא. טפול רייקי משפיע על המטופל בין אם הוא מאמין ובין אם לאו. מחקרים שנעשו הראו שתוצאות הטפול זהות והגוף הושפע מהרייקי, גם אם המטופל לא האמין בקיומה של האנרגיה. ישנם אנשים שחווים התנגדות בתחילת טפול, אבל מהר מאד מתמסרים לתחושת הרגיעה של הגוף ומסירים את ההתנגדות הרגשית לטיפול.

האם הרייקי מתאים לכל אחד?
כן. כאמור כל אדם יכול להרוויח מטפול רייקי בין אם הוא מאמין ובין אם לאו. האנרגייה פועלת ומשפיעה על הגוף בכל מצב.

כמה טפולים צריך והאם אפשר להשיג תוצאות בזמן קצר?
משך הטפול ברייקי קצר יחסית ובמספר פגישות אפשר לאזן את הגוף ולהשיג את התוצאה הרצוייה. לעיתים די בטפול אחד או שניים כדי לשפר את המצב. בטפול במצבים רגשיים , רייקי בשילוב תקשור יכולים ליצור שינוי כבר אחרי טפול אחד.

האם הרייקי בטוח לנשים בהריון?
כן. רייקי במהלך הריון מספק יתרונות רבים לאשה ולעובר. הרייקי מטעין את הגוף באנרגיה ומאזן את המערכות השונות שנמצאות במאמץ יתר. רייקי גם מצויין במהלך הלידה. נשים בהריון שקיבלו חניכה לרייקי, מדווחות על תגובה חיובית של העובר לרייקי והקלה רבה בזמן הצירים ושלב הלידה. חניכה לרייקי במהלך הריון עוברת גם לעובר ו"תינוקות רייקי" הם בד"כ רגועים ונינוחים יותר.

מה מרגישים בזמן טפול רייקי?
התחושות בזמן טיפול משתנות מאדם לאדם ותלויות בסף הרגישות. עם זאת רוב המטופלים חווים תחושה של שלווה עמוקה. בנוסף חווים תחושה של חום נעים באזור בו מונחות כפות ידיו של המטפל. אנרגיית הרייקי משחררת מתחים, חרדות, פחדים ורגשות שליליים למיניהם וכתוצאה מכך המטופל חווה שלווה עמוקה ותחושה של נקיון פנימי. ישנם מטופלים החווים חוויות רוחניות, כמו תחושת ציפה או ריחוף, או נהנים ממראות הדומים לחלומות.


© כל הזכויות שמורות - תמר גרי - רייקי, תקשור, תטא הילינג

מתקשרת קורס רייקי  רייקי לילדים

ייעוץ שווקי ועריכה: פולינה שטרן-שלמה     צילום פורטרייט: מיכל הרדוף-רז
~ בניית אתר PureSimple ~
סדנאות וטיפולים
ייעוץ בתקשור
טיפול רייקי
טיפול בתטא הילינג
לימודי רייקי
סדנאות רייקי לילדים ולנוער
הרצאות