טיפולי גוף נפש ותקשור תקשור, רייקי, תטא הילינג תמר גרי
צור קשרמאמריםהגיגים מהלב
תטא הילינגרייקיתקשורנעים להכירראשי

מאמרים » הסופרמרקט הרוחני שלי


אני אוהבת לשוטט בסופרמרקט הרוחני שלי . כלפי חוץ הוא נראה כמו כל סופרמרקט אחר: מחלקות שונות, מדפים, שלל מוצרים. אך כבר בביקור הראשון נוכחים לדעת שמדובר בסופרמרקט מיוחד עם חוקי התנהלות משלו.
למשל, בסופרמרקט הזה אין החזרות או החלפות. מה שרכשת נשאר שלך לעד.
גם אף פעם אין מבצעים מיוחדים כדי למשוך לקוחות. כל פריט הנרכש נכון לאותו רגע.

בסופרמרקט הזה תמיד ישנן הפתעות. אי אפשר לבוא סתם כך עם רשימת קניות מוגדרת מראש. לרוב אתה מחפש מוצר מסויים ומוצא מוצר אחר במקומו.
לפעמים אתה מחפש מוצר כלשהו ולא מצליח למצוא אותו למרות שסרקת בדקדקנות את כל המדפים. בביקור הבא, הפלא ופלא, הוא מונח שם במלוא הדרו, כרומז שרק עכשיו הגיע העת מבחינתך לרכוש אותו.

יש ימים שאני נכנסת לסופרמרקט בתחושה שחסר לי משהו, אבל אינני יודעת בדיוק מה אני רוצה לרכוש. אני סורקת את המדפים ושום מוצר אינו מושך את העין וגורם לי להושיט את היד ולקחת אותו. בימים כאלה אני יודעת שאני צריכה פשוט לשוטט סתם כך, לספוג את האווירה ולתהות על המהות של הדברים. אולי בסוף תבוא הידיעה למה אני זקוקה הפעם ואולי לא.

התופעה הכי משונה שמתרחשת פעם בכמה זמן היא שאני מגיעה לביקור וכל המדפים ריקים! כאילו אין כרגע שום דבר זמין עבורי בסופרמרקט הרוחני שלי. התחושה הזו יכולה להבהיל, אבל אחרי מספר פעמים שהעניין חזר על עצמו, הבנתי שזו דרכו של הסופרמרקט לסמן לי שאני צריכה לעשות הפסקה בקניות, ואולי גם לרמוז לי שכרגע לא נחוצים לי מוצרים חדשים ואני אמורה להסתפק במוצרים שכבר נמצאים ברשותי. בעתיד אוכל לחזור והמדפים יהיו שוב מלאים בכל טוב.

בסופרמרקט הרוחני שלי אני הכי אוהבת את מחלקת המיוחדים. שם ניתן לרכוש איכויות שלא מוצאים בשום חנות אחרת כגון: חמלה, סבלנות, אמונה, תקווה ואומץ לב. זוהי סחורה משובחת ומיוחדת במינה. סחורה שנרכשת עם הזמן, שצריך לתרגל אותה עוד ועוד, עד שהיא באמת שייכת לך.

יש פעמים שאני מקבלת סחרחורת משפע המוצרים. איך ניתן לדעת איזה מוצר הוא הטוב ביותר? בימים שכאלה, אני נתקפת ברצון עז לנסות כל מוצר חדש ולגלות מהו הדבר הכי עדכני וחם בשוק. עם הזמן למדתי שאין מוצר טוב יותר או פחות. יש מוצר המתאים לי יותר באופן אישי ונכון לתקופות מסויימות בחיי.

בקצה הסופרמרקט ישנה דלת נסתרת ועליה שלט: הכניסה למורשים רוחניים בלבד. אני תמיד חולפת לידה אך לא מוצאת את האומץ להיכנס בעדה. דלת זו כנראה אינה זמינה לי כעת. אולי אני צריכה ללמוד להכיר יותר טוב את המוצרים שכבר רכשתי, אולי אצטרך לרכוש עוד מוצרים בהמשך לפני שאוכל להכנס מבעד לדלת הזו.
דבר אחד אני יודעת היום בבירור: בסופרמרקט הרוחני שלי תמיד יחכו לי הפתעות, וכאשר אהיה מוכנה לקראתן, הן תמיד תצוצנה בעטיפה זו או אחרת...


© כל הזכויות שמורות - תמר גרי - רייקי, תקשור, תטא הילינג

מתקשרת קורס רייקי  רייקי לילדים

ייעוץ שווקי ועריכה: פולינה שטרן-שלמה     צילום פורטרייט: מיכל הרדוף-רז
~ בניית אתר PureSimple ~
סדנאות וטיפולים
ייעוץ בתקשור
טיפול רייקי
טיפול בתטא הילינג
לימודי רייקי
סדנאות רייקי לילדים ולנוער
הרצאות