טיפולי גוף נפש ותקשור תקשור, רייקי, תטא הילינג תמר גרי
צור קשרמאמריםהגיגים מהלב
תטא הילינגרייקיתקשורנעים להכירראשי

סיפורים מהקליניקה » מטופלים מספרים

תקשור ולימודי רייקי
אני מכירה את תמר שנים רבות, ולמעשה הייתי המטופלת הראשונה שלה. כבר בראשית הדרך, כשרק החלה לטפל ברייקי, היה בתמר משהו מיוחד - משהו בידי הקסם ובלב הרואה, בשילוב עם אישיות של מטפלת מלידה, שעבד יחד מצויין.
לימים תמר נסעה לארה"ב וחזרה, וניתן היה לחוש בשדרוג. גם בעוצמת הרייקי, וגם התקשורים, שקודם לכן נעשו אינטואיטיבית במהלך טיפולי הרייקי תפסו מקום מרכזי יותר. בתקשור שעשתה לי בנוגע לבני היו עובדות שלא היו ידועות לה למרות היכרותנו, ותובנות חדשות עלו והפתיעו אותי.
לימים החלטתי לעשות אצל תמר קורס רייקי 2, ולרענן את הרייקי שלי שאותו למדתי לפני שנים אצל מורה אחר. שם נתגלתה לי מורה יסודית, רצינית, קשובה ונדיבה, והיה לי בסיס להשוואה... מדובר במורה מצויינת. השימוש שאני עושה מאז ברייקי על עצמי ועל בני ביתי התעצם פי כמה.
ומעל הכל - תמר היא אדם טוב, מלאה חום וחמלה, מעניקה, צנועה וחכמה.
תודה לך שאת בחיי!
ע.ג.
   
תקשור ורייקי:
"אל התקשור הראשון שעשית לי הגעתי מתוך סקרנות, מהולה בספקנות. הדיוק שבתקשור הדהים אותי והביא אותי לנסות טיפולי רייקי, שכבר חוויתי בעבר. במשך תקופה ארוכה עברתי טיפולי רייקי, נעימים, מקלים, כשהאנרגיה הטובה שלך, והדאגה האמיתית למצבי, מלווים אותי גם בין פגישה לפגישה ומאפשרים לי להתמודד עם כאבים שעלו, עם טראומות עבר ולהציע התמודדות טובה יותר בעתיד.
בכל פעם שהיתה התקדמות או הצלחה, אמרת, בצניעות האופיינית לך כל כך, "זה לא חשוב מה עוזר, העיקר שיש התקדמות". את הצניעות הזו, יחד עם המחויבות האמיתית שלך אלי כמטופלת, פגשתי שוב ושוב כשהצעת לי במקומות מסוימים, נקודתיים, לפנות גם למטפלים אחרים שאת מכירה. שם למדתי על הגדולה האמיתית שלך כמטפלת, על המקצועית והמחויבות, נטולי האגו שלך, ועל המקום הנקי כל כך, שממנו את מגיעה לטפל בי.
בשנה האחרונה למדתי אצלך רייקי 2. בקבוצה קטנה, אינטימית העברת לנו מהידע שלך וחנכת אותנו. הלימוד היה חוויה אמיתית, שמאפשרת לי מאז לטפל בעצמי ובילדי. רכשתי כלי קסמים שמאפשר להעביר כאב ולהרגיע את הנפש..
תודה על היותך.
שלך בהערכה רבה ובאהבה",
א.ק.
   
תקשור:
"לפני מס' ימים, אין לי מושג איך, אבל היד שלי שלפה מתוך תיקייה עם המון ניירות את התקשור שעשית לי לפני שנה. לא ראיתי אותו מאז, אפילו לא זכרתי היכן הנחתי אותו.
הפעם, שקראתי אותו שוב, נדהמתי לראות כמה שהוא רלוונטי, כנראה יותר ממה שנראה לי אז.
יש שם באמת דברים מדהימים ותואמים את המציאות באופן יוצא דופן.
אז תודה (לעולם לא מאוחר להודות, נכון?) ואת עושה עבודה מצוינת".
איזבלה.
   
תקשור ולימודי רייקי:
"המפגש בינינו היה תחילתה של הכרות מופלאה. הכרות איתך ועם חוויות חדשות ומדהימות ששינו, וממשיכות לשנות את עולמי.
במשך תקופה חיפשתי תשובות לשאלות במקומות רבים. בחלק מהמקומות גם קיבלתי תשובות אבל לא ידעתי מה לעשות איתן.
אצלך מצאתי בנוסף לתשובות גם כלים לעבודה. התקשור שעשית לי היה מדהים ומדוייק ונגע במקומות הכואבים, אבל יחד עם זאת הוצע גם פתרון.
הרייקי הוא פתרון מדהים למכאובי הגוף והנפש ולאחר שחוויתי אצלך טיפול ברייקי היה לי ברור שאני רוצה ללמוד איך עושים את זה.
בכלל לא הייתי בטוחה שאוכל ואצליח אבל את הבטחת שכל אחד יכול ואכן ההבטחה התקיימה.
לימדת אותי רייקי 1 ומייד רציתי עוד. בבית טיפלתי בבעלי ובילדים ומעבר להקלות שבטיפול זה הוסיף לכולנו מימד נוסף בקשר ביננו.
המשכתי ללימודי רייקי 2, ואני רוצה להודות לך כי כל מה שהבטחת התממש וזה לא מובן מאליו.
מעבר לזה שהרייקי מדהים, את מורה נהדרת. העברת את החומר בצורה מעניינת וברורה והתמודדת היטב ובנועם עם הספקנות שלי ועם חוסר הבטחון.
לסיכום, החיים נראים היום אחרת, אני בשליטה ממקום שבו אני יודעת שזה בידיים שלי לשנות ולעשות טוב לכל הסובבים אותי וזה עובד!!!!!"
סיגל.
   
תקשור ותטא הילינג:
"את תמר זכיתי להכיר בתקופת משבר בחיי, בעקבות תקשור שעשתה לי, אותו קיבלתי מחברתי הטובה במתנה.
כשאני שבה וקוראת את התקשור, מתקשה להאמין שתמר ידעה עליי כל כך הרבה עוד בטרם הכרנו, אני נזכרת כי כבר משיחת הטלפון הראשונה היה משהו כה רגוע ובטוח באופן בו דיברה אליי והרגשתי שהיא באמת רואה ומרגישה אותי.
בהמשך, החלטנו להתחיל בטיפולי תטא הילינג.
אני הייתי אחרי 3 שנים של טיפול פסיכולוגי והרגשתי שהספיק לי מזה, אך חיפשתי מסגרת אחרת ש"תחזיק" ותעזור לי להגיע לשינוי עם עצמי.
הגעתי לטיפול התטא חסרת אמונה באנרגיות המועברות ביקום וגיליתי שגם בלי האמונה בכוח האנרגטי, הטיפול של תמר מתאים לי שכן היא כיוונה אותי ושאלה את השאלות המדוייקות שחשפו עבורי עוד שכבה מתחת לרצף האמונות שבניתי בחיי.
כבר מהטיפול השני חשתי עוצמה אנרגטית ביננו, שאותה, למרות שלא ניסיתי ולא הצלחתי להסביר לעצמי, היה מדהים לגלות.
בכל טיפול תמר מכוונת אותי למקומות עמוקים בתוכי, בודקת אילו אמונות כבר אינן נכונות עבורי ואילו "תוכנות חדשות" אפשר "להטמיע" במוח שלי. זה וודאי נשמע קצת מצחיק אבל השינוי הוא בלתי ייאמן. אני מודה שדברים שהאמנתי בהם והשפיעו מאוד על ההתנהלות שלי בחיי – בזוגיות, בקשרים אינטימיים אחרים, בהסתכלות שלי על עצמי ועל הסביבה ועוד- השתנו במהרה.
הדרך ממשיכה כל החיים, לעולם לא נגמרת ועצם הצעידה בה היא המשמעותית, אומרים חכמים.
בעקבות המפגשים עם תמר אני מרגישה שהצעדים הם יותר שלי, שאני נמצאת יותר בכל צעד ושהיכולת שלי לצעוד צעדים משמעותיים גדלה.
ועל כל זאת ועוד אני מודה לה תודה גדולה וכנה."
ליאת.
   
תטא הילינג:
"רוצה להודות לך שפתחת אותי לסוג שונה של טיפול שלא הכרתי. הגעתי אלייך לטפול תטא הילינג לפני הרצאה שהייתי אמורה להעביר. עמידה בפני קהל קשה לי מאד. ידעתי שאני צריכה להעביר את ההרצאה כדי לקדם את העסק שלי אבל הייתי מלאה בפחדים וחששות.
בזכות פגישה אחת איתך הצלחת להוציא ממני חסמים שלא ידעתי אפילו על קיומם. בעזרת תשאול פשוט הגענו למקור הבעיה בילדות והצלחת להבין שהמחסום אצלי הוא דרך הקול. כאשר עבדנו על הנושא משהו השתחרר באופן מדהים.
גם מבחינה פיזית זכיתי לחוות שינוי. הגעתי לטפול עם כאב בטן ומועקה ותוך כדי הטפול הרגשתי איך הבטן נרגעת והתאבון חוזר.
כמו כן נתת לי כלים נוספים כיצד לעמוד מול קהל וחיזקת את האמונה ביכולות שלי.
למחרת הטיפול התקיימה ההרצאה וכמו שהבטחת, התרגשתי, אך הצלחתי להתגבר על הפחדים וקיבלתי פידבקים טובים מאד. הרגשתי שצלחתי משוכה חשובה בזכות החוויה הטובה הזו ועכשיו אני מרגישה הרבה יותר נינוחה לעמוד מול קהל.
המון תודה לך תמר, ממליצה בחום על תטא הילינג , בזמן כל כך קצר קורה שינוי משמעותי!"
מיכל.
   
© כל הזכויות שמורות - תמר גרי - רייקי, תקשור, תטא הילינג

מתקשרת קורס רייקי  רייקי לילדים

ייעוץ שווקי ועריכה: פולינה שטרן-שלמה     צילום פורטרייט: מיכל הרדוף-רז
~ בניית אתר PureSimple ~
סדנאות וטיפולים
ייעוץ בתקשור
טיפול רייקי
טיפול בתטא הילינג
לימודי רייקי
סדנאות רייקי לילדים ולנוער
הרצאות